HAKKIMIZDA

    Tabela Fabrikası; 2006 yılında İstanbul’da ticari hayatına başladı. Organik yapısı içerisinde endüstriyel tasarım, ar-ge ve mühendislik ekipleri bulunduran,
profesyonel kadrosuyla firmaların marka bilinirlikleri ve satış hacmini artırmaya yönelik kurumsal kimlik, tanıtım ve reklam faaliyetleri ile ilgili anahtar teslim hizmet veren bir reklam firmasıdır.
 
    İstanbul Anadolu yakası Ataşehir ilçe sınırları içerisinde 1.500m² kapalı, 500m²  açık alan olmak üzere toplam 2.000m²  alan içerisinde faaliyet göstermekteyiz.
Üretim tesislerimizde; plastik, ahşap, hafif metal, ağır metal, pleksiglass, foreks vb. materyaller işlenmekte olup ayrıca iç ve dış mekan dijital baskı teknolojileri makine parkurumuz bulunmaktadır. 
 
    Faaliyet alanlarımız içerisinde; Tabela ve totem uygulamaları, cephe kompozit/görsel giydirme, iç mekan ve dış mekan dijital baskı hizmetleri, AVM Satış kioskları, P.O.P Stand ve POSM ürünleri,
dış mekan şehir  mobilyaları, iç mimari ve komple mağaza dekorasyonu projelerinizde ölçü keşif, tasarım, projelendirme, üretim, lojistik, montaj ve satış sonrası destek şeklinde anahtar teslim hizmet vermekteyiz.
 
Proje yönetimi gösteren takım arkadaşlarımız; konusunda uzman, anlık taleplerinizle ilgili optimum çözüm sunarak beklediğiniz hizmet kalitesi ve iletişimi en üst düzeyde sağlayabilir profesyonelliktedir.
 

vizyonumuz :

     Sektörümüzde kalıcı bir marka olma yolunda elde ettiğimiz başarıyı yıllık %50 ihracat hedefi ile taçlandırmak ve şanlı bayrağı altında yaşadığımız ülkemize katkı sağlamak için çok çalışıyoruz.

MISYONUMUZ :


     Müşterilerimize samimi yaklaşım göstererek harcayacağınız her kuruşun karşılığında alabileceğiniz en optimum hizmeti sunacağımızı taahhüt ediyoruz.
Ticaret işimizin doğasında var, asıl önemli olan dürüst, ilkeli ve inovasyona önem veren katma değerli çözümler üretme odaklı hizmet anlayışımızın dün olduğu gibi
bugün ve yarında siz kıymetli müşterilerimiz tarafında müspet karşılığı olacağına inanıyoruz.
     Şeffaf iletişim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve 7/24 satış sonrası servis hizmeti garantisi sunuyoruz.
Müşteri tedarikçi ilişkisi değil sizi asiste eden çalışma arkadaşı yaklaşımı arıyorsanız sizide ayrıcalıklı hizmet dünyamıza davet ediyoruz.        
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Saygılarımızla,